Traseu CRAIOVA NORD -> SECU
Hartă CRAIOVA NORD -> SECU
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA NORD -> SECU
Operator: | S.C. SAFTOUR TRADING S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 079 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,37 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,37 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,37 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,37 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,33 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,29 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,27 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,24 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,24 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,22 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,22 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 06:45 | 0 |
2 | BREASTA | 07:02 | 11 |
3 | OBEDIN | 07:09 | 4 |
4 | MIHAITA | 07:11 | 2 |
5 | POTMELTU | 07:14 | 2 |
6 | COTOFENII DIN DOS | 07:18 | 3 |
7 | SCAESTI | 07:22 | 3 |
8 | VALEA LUI PATRU | 07:29 | 4 |
9 | SALCIA | 07:39 | 7 |
10 | SALCIA MAGAZIN | 07:41 | 2 |
11 | LEORDOASA | 07:44 | 2 |
12 | ARGETOAIA | 07:49 | 3 |
13 | PIRIA RAM. | 07:52 | 2 |
14 | BARANU | 07:53 | 1 |
15 | COMANICEA | 07:57 | 4 |
16 | SECU | 08:00 | 4 |
54 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | SECU | 14:20 | 0 |
2 | COMANICEA | 14:23 | 4 |
3 | BARANU | 14:27 | 4 |
4 | PIRIA RAM. | 14:28 | 1 |
5 | ARGETOAIA | 14:31 | 2 |
6 | LEORDOASA | 14:36 | 3 |
7 | SALCIA MAGAZIN | 14:39 | 2 |
8 | SALCIA | 14:41 | 2 |
9 | VALEA LUI PATRU | 14:51 | 7 |
10 | SCAESTI | 14:58 | 4 |
11 | COTOFENII DIN DOS | 15:02 | 3 |
12 | POTMELTU | 15:06 | 3 |
13 | MIHAITA | 15:09 | 2 |
14 | OBEDIN | 15:11 | 2 |
15 | BREASTA | 15:18 | 4 |
16 | CRAIOVA NORD | 15:35 | 11 |
54 |