Traseu CRAIOVA NORD -> PIRIA RAM.
Hartă CRAIOVA NORD -> PIRIA RAM.
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA NORD -> PIRIA RAM.
Operator: | S.C. COSTY TOUR S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 080 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,3 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,3 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,3 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,3 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,25 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,25 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,24 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,22 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,22 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,21 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,21 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,21 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 17:15 | 0 |
2 | BREASTA | 17:32 | 10 |
3 | OBEDIN | 17:39 | 4 |
4 | MIHAITA | 17:42 | 2 |
5 | POTMELTU | 17:45 | 2 |
6 | COTOFENII DIN DOS | 17:49 | 3 |
7 | SCAESTI | 17:55 | 3 |
8 | VALEA LUI PATRU | 18:03 | 5 |
9 | SALCIA | 18:10 | 6 |
10 | SALCIA CAP | 18:12 | 2 |
11 | LEORDOASA | 18:14 | 2 |
12 | ARGETOAIA | 18:18 | 3 |
13 | PIRIA RAM. | 18:20 | 1 |
14 | PIRIA(CAMPUL CRUCII) | 18:25 | 3 |
15 | PIRIA | 18:30 | 4 |
50 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | PIRIA | 05:00 | 0 |
2 | PIRIA(CAMPUL CRUCII) | 05:05 | 4 |
3 | PIRIA RAM. | 05:10 | 3 |
4 | ARGETOAIA | 05:12 | 1 |
5 | LEORDOASA | 05:16 | 3 |
6 | SALCIA CAP | 05:18 | 2 |
7 | SALCIA | 05:20 | 2 |
8 | VALEA LUI PATRU | 05:27 | 6 |
9 | SCAESTI | 05:35 | 5 |
10 | COTOFENII DIN DOS | 05:41 | 3 |
11 | POTMELTU | 05:45 | 3 |
12 | MIHAITA | 05:48 | 2 |
13 | OBEDIN | 05:51 | 2 |
14 | BREASTA | 05:58 | 4 |
15 | CRAIOVA NORD | 06:15 | 10 |
50 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Piria
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 06:45 | 08:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 10:00 | 11:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 13:00 | 14:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 14:30 | 15:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 16:10 | 17:25 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
6 | Autobuz | 19:15 | 20:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |