Traseu Craiova -> Sălcuţa
Hartă CRAIOVA AMPL. 10 -> SALCUTA
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Sălcuţa
Operator: | S.C. RUX TRANS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 032 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,4 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,3 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,3 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,3 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,25 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,21 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,18 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA AMPL. 10 | 16:00 | 0 |
2 | BRANISTE | 16:10 | 6 |
3 | PODARI FABRICA | 16:15 | 4 |
4 | LIVEZI | 16:20 | 3 |
5 | GURA VAII | 16:23 | 2 |
6 | TUGLUI PRIMARIE | 16:29 | 5 |
7 | TUGLUI GLOD SCOALA | 16:31 | 2 |
8 | TUGLUI PADURE | 16:33 | 1 |
9 | DALGA | 16:35 | 1 |
10 | CALOPAR | 16:40 | 4 |
11 | PANAGHIA | 16:43 | 2 |
12 | SALCUTA | 16:45 | 2 |
32 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | SALCUTA | 17:00 | 0 |
2 | PANAGHIA | 17:02 | 2 |
3 | CALOPAR | 17:05 | 2 |
4 | DALGA | 17:10 | 4 |
5 | TUGLUI PADURE | 17:12 | 1 |
6 | TUGLUI GLOD SCOALA | 17:14 | 1 |
7 | TUGLUI PRIMARIE | 17:16 | 2 |
8 | GURA VAII | 17:22 | 5 |
9 | LIVEZI | 17:25 | 2 |
10 | PODARI FABRICA | 17:30 | 3 |
11 | BRANISTE | 17:35 | 4 |
12 | CRAIOVA AMPL. 10 | 17:45 | 6 |
32 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Sălcuţa
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 07:00 | 07:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 12:00 | 12:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |