Traseu CRAIOVA NORD -> Cârcea – Hanuri
Hartă CRAIOVA NORD -> Cârcea – Hanuri
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA NORD -> Cârcea – Hanuri
Operator: | S.C. M&T TOMIS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 020 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Note - Dus: | Cursele se efectuează până în/din cartierul Magnolia (com. Pielești) |
Note - Întors: | Cursele se efectuează până în/din cartierul Magnolia (com. Pielești) |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,32 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,32 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,32 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 06:30 | 0 |
2 | Cârcea – int. str. Doljului cu str. Luceafărului | 06:38 | 9 |
3 | Cârcea – Magazin Centru | 06:41 | 13 |
4 | Cârcea – Liceul tehnologic | 06:42 | 13 |
5 | Cârcea – Blocuri | 06:43 | 14 |
6 | Cârcea – Pepinieră | 06:44 | 15 |
7 | Cârcea – Hanuri | 06:50 | 16 |
80 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | Cârcea – Hanuri | 06:55 | 0 |
2 | Cârcea – Pepinieră | 07:01 | 16 |
3 | Cârcea – Blocuri | 07:02 | 15 |
4 | Cârcea – Liceul tehnologic | 07:03 | 14 |
5 | Cârcea – Magazin Centru | 07:04 | 13 |
6 | Cârcea – int. str. Doljului cu str. Luceafărului | 07:07 | 13 |
7 | CRAIOVA NORD | 07:15 | 9 |
80 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Cârcea
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 07:30 | 07:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 09:00 | 09:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 11:30 | 11:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 13:30 | 13:50 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 15:30 | 15:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
6 | Autobuz | 17:00 | 17:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
7 | Autobuz | 18:45 | 19:05 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |