Route Craiova -> Covei
Hartă CRAIOVA SUD II -> COVEI CENTRU
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Covei
Operator: | S.C. M&T TOMIS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 039 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,21 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,21 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,21 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,21 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,21 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,21 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,21 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,21 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,21 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,21 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,21 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,21 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,19 lei/călător x Km 70-80 Km - 0,19 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA SUD II | 17:20 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 17:30 | 5 |
3 | GURA VAII INTERSECTIE | 17:33 | 4 |
4 | CALOPAR CENTRU | 17:41 | 8 |
5 | SEGARCEA IAS | 17:48 | 7 |
6 | SEGARCEA CENTRU | 17:51 | 1 |
7 | SEGARCEA BARIERA | 17:55 | 2 |
8 | CERAT SCOALA | 18:02 | 4 |
9 | CERAT SCOALA II | 18:05 | 2 |
10 | PORTARESTI GARA | 18:10 | 2 |
11 | GIURGITA PORTARESTI | 18:12 | 2 |
12 | GIURGITA PRIMARIE | 18:14 | 2 |
13 | FILARET | 18:16 | 2 |
14 | BARCA NORD | 18:18 | 2 |
15 | BARCA CENTRU | 18:20 | 2 |
16 | BARCA SMA | 18:22 | 2 |
17 | GOICEA JACU | 18:24 | 2 |
18 | GOICEA CENTRU | 18:26 | 2 |
19 | GOICEA INT. MACESU | 18:28 | 2 |
20 | GOICEA-POPOVENI | 18:30 | 1 |
21 | CARNA BISERICA | 18:32 | 7 |
22 | PLOSCA-CENTRU | 18:36 | 5 |
23 | BISTRET-BAR | 18:41 | 2 |
24 | BISTRET-MOARA | 18:43 | 2 |
25 | BISTRET-ALBATROS | 18:45 | 2 |
26 | BISTRET-HOARCA | 18:50 | 2 |
27 | CATANE | 18:56 | 3 |
28 | COVEI BISERICA | 19:02 | 3 |
29 | COVEI CENTRU | 19:05 | 80 |
160 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | COVEI CENTRU | 13:30 | 0 |
2 | COVEI BISERICA | 13:33 | 80 |
3 | CATANE | 13:39 | 3 |
4 | BISTRET-HOARCA | 13:45 | 3 |
5 | BISTRET-ALBATROS | 13:50 | 2 |
6 | BISTRET-MOARA | 13:52 | 2 |
7 | BISTRET-BAR | 13:54 | 2 |
8 | PLOSCA-CENTRU | 13:59 | 2 |
9 | CARNA BISERICA | 14:03 | 5 |
10 | GOICEA-POPOVENI | 14:05 | 7 |
11 | GOICEA INT. MACESU | 14:07 | 1 |
12 | GOICEA CENTRU | 14:09 | 2 |
13 | GOICEA JACU | 14:11 | 2 |
14 | BARCA SMA | 14:13 | 2 |
15 | BARCA CENTRU | 14:15 | 2 |
16 | BARCA NORD | 14:17 | 2 |
17 | FILARET | 14:19 | 2 |
18 | GIURGITA PRIMARIE | 14:21 | 2 |
19 | GIURGITA PORTARESTI | 14:23 | 2 |
20 | PORTARESTI GARA | 14:25 | 2 |
21 | CERAT SCOALA II | 14:30 | 2 |
22 | CERAT SCOALA | 14:33 | 2 |
23 | SEGARCEA BARIERA | 14:40 | 4 |
24 | SEGARCEA CENTRU | 14:44 | 2 |
25 | SEGARCEA IAS | 14:47 | 1 |
26 | CALOPAR CENTRU | 14:54 | 7 |
27 | GURA VAII INTERSECTIE | 15:02 | 8 |
28 | PODARI FABRICA | 15:05 | 4 |
29 | CRAIOVA SUD II | 15:15 | 5 |
160 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Covei
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 10:20 | 12:05 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |