Route Craiova -> Belcin
Hartă CRAIOVA AMPL. 10 -> BELCIN
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Belcin
Operator: | S.C. RUX TRANS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 031 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,4 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,3 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,3 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,3 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,28 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,26 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,26 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA AMPL. 10 | 14:00 | 0 |
2 | PODARI-FABRIC.-BISERICA | 14:18 | 10 |
3 | LIVEZI | 14:22 | 3 |
4 | GURA VAII | 14:24 | 1 |
5 | CALOPAR RAM. | 14:36 | 8 |
6 | CALOPAR PRIMARIE | 14:40 | 3 |
7 | DALGA SCOALA | 14:44 | 3 |
8 | BELCIN | 14:50 | 4 |
32 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | BELCIN | 15:00 | 0 |
2 | DALGA SCOALA | 15:06 | 4 |
3 | CALOPAR PRIMARIE | 15:10 | 3 |
4 | CALOPAR RAM. | 15:14 | 3 |
5 | GURA VAII | 15:26 | 8 |
6 | LIVEZI | 15:28 | 1 |
7 | PODARI-FABRIC.-BISERICA | 15:32 | 3 |
8 | CRAIOVA AMPL. 10 | 15:50 | 10 |
32 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Belcin
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 09:00 | 09:50 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 18:00 | 18:50 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |