Route CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Hartă CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Operator: | S.C. INTERURBAN TRANSPORT S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 042 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,32 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,32 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,32 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,32 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,26 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,26 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,26 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,24 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,24 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,24 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,24 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,22 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA SUD II | 17:00 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 17:10 | 5 |
3 | GURA VAII INTERSECTIE | 17:13 | 4 |
4 | CALOPAR CENTRU | 17:21 | 8 |
5 | SEGARCEA IAS | 17:28 | 7 |
6 | SEGARCEA CENTRU | 17:31 | 1 |
7 | SEGARCEA BARIERA | 17:35 | 2 |
8 | CERAT SCOALA | 17:42 | 4 |
9 | CERAT SCOALA II | 17:45 | 2 |
10 | PORTARESTI GARA | 17:50 | 2 |
11 | GIURGITA PORTARESTI | 17:52 | 2 |
12 | GIURGITA PRIMARIE | 17:54 | 2 |
13 | FILARET | 17:56 | 2 |
14 | BARCA NORD | 17:58 | 2 |
15 | BARCA CENTRU | 18:00 | 2 |
16 | BARCA SMA | 18:02 | 2 |
17 | GOICEA JACU | 18:04 | 2 |
18 | GOICEA CENTRU | 18:06 | 2 |
19 | GOICEA INT. MACESU | 18:08 | 2 |
20 | MACESUL DE SUS | 18:15 | 8 |
21 | MACESUL DE JOS 1 | 18:25 | 7 |
22 | MACESUL DE JOS 2 | 18:30 | 1 |
69 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | MACESUL DE JOS 2 | 14:45 | 0 |
2 | MACESUL DE JOS 1 | 14:50 | 1 |
3 | MACESUL DE SUS | 15:00 | 7 |
4 | GOICEA INT. MACESU | 15:07 | 8 |
5 | GOICEA CENTRU | 15:09 | 2 |
6 | GOICEA JACU | 15:11 | 2 |
7 | BARCA SMA | 15:13 | 2 |
8 | BARCA CENTRU | 15:15 | 2 |
9 | BARCA NORD | 15:17 | 2 |
10 | FILARET | 15:19 | 2 |
11 | GIURGITA PRIMARIE | 15:21 | 2 |
12 | GIURGITA PORTARESTI | 15:23 | 2 |
13 | PORTARESTI GARA | 15:25 | 2 |
14 | CERAT SCOALA II | 15:30 | 2 |
15 | CERAT SCOALA | 15:33 | 2 |
16 | SEGARCEA BARIERA | 15:40 | 4 |
17 | SEGARCEA CENTRU | 15:44 | 2 |
18 | SEGARCEA IAS | 15:47 | 1 |
19 | CALOPAR CENTRU | 15:54 | 7 |
20 | GURA VAII INTERSECTIE | 16:02 | 8 |
21 | PODARI FABRICA | 16:05 | 4 |
22 | CRAIOVA SUD II | 16:15 | 5 |
69 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Măceşu de Jos
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 06:30 | 08:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 09:15 | 10:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 14:10 | 15:40 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 15:00 | 16:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 15:40 | 17:10 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |